Dbaj o zdrowie pracownika

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób chce pracować w miejscu, w którym poza stałą, godną płacą znajdą się dodatki, czyli tak zwane benefity. W standardzie są już takie rzeczy jak dostawy owoców czy karty sportowe.

Innym często spotykanym dodatkiem jest służba zdrowia w atrakcyjnych cenach, którą zainteresowani są nie tylko pracownicy, ale także pracodawcy. Usługa taka działa jak abonamenty medyczne dla firm (
https://imed24.pl/oferta/dla-firm/abonamenty-medyczne
) – grupowa deklaracja przyłączenia do programu ochrony zdrowia powoduje, że cena pakietu usług dla jednej osoby drastycznie się zmniejsza i staje się opłacalna nawet dla pracowników najniższego stopnia.

6996690148_119c95232d_k

Coraz większa świadomość ludzi sprawia, że taki dodatek niejednokrotnie staje się ostatecznym argumentem przemawiającym za przyjęciem danego stanowiska. Szczególnie, jeśli w pakiet wliczona jest na przykład tomografia komputerowa w Krakowie, której wykonanie normalnie wiąże się z dodatkową opłatą i długim czekaniem w kolejkach. Zdrowie to bardzo istotna rzecz a zdrowy pracownik jest zadowolony i bardziej produktywny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *